Panele

 

 

 

W naszej ofercie posiadamy panele największych producentów takich jak: Quick-step, Balterio, Up-line, Krono orginal, Classen, Tarkett , Egger , Sensa , Alloc , Berryfloor .

Różnorodność wzorów, od klasycznych po nowoczesne doskonale dopasują się do każdego wnętrza. Mają Państwo możliwość wyboru standardowej szerokości desek, bądź extra długich, w zależności od Państwa gustu.

W zależności od pomieszczenia, do którego potrzebują Państwo podłogę możemy zaproponować panele w klasie ścieralności od AC3 do AC6.

Mogą Państwo dopasować podłogę do własnych potrzeb poprzez wybór paneli odpornych na wilgoć, promienie słoneczne, antystatyczną, która nie przyciąga kurzu, szczególnie polecana w przypadku alergików.

W ramach kompleksowej usługi możemy Państwu zaproponować szeroki wybór podkładów pod panele: od wygłuszających, odpornych na wilgoć, po podkłady nadające się na ogrzewanie podłogowe. Jak i również niezbędne do wykończenia wnętrza listwy.

W naszej ofercie znajduję się również usługa montażu paneli przez wyspecjalizowanych montażystów, którzy doradzą oraz wykonają usługę, tak aby mogli się nią Państwo cieszyć przez wiele lat.

 

 

  
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MBG-FLOOR - układanie podłóg, instalacja drzwi, remonty, montaż Poznań
© 2014 MBG-FLOOR
strzałka do góry