Schody

 

 

 

Schody są sercem każdego domu, a dzisiejsza architektura integruje je w jego wnętrzu. Żądania klientów co do wykonania i materiałów z jakich robi się schody znacząco wzrosły. Istnieją już możliwości zrobienia schodów z betonu, marmuru czy metalu lub z kombinacji tych materiałów. Jednak to drewno jest materiałem, który przeważa w budownictwie mieszkalnym. Wielorakość konstrukcji i możliwość łączenia tego materiału z szkłem lub stalą szlachetną są najważniejszymi zaletami tego naturalnego tworzywa. Schody drewniane dają uczucie ciepła i lekkości, a w połączeniu z innymi materiałami wyglądają nowocześnie. Do produkcji naszych schodów używamy drewna suszonego o odpowiedniej wilgotności.

Nasza grupa fachowców z wieloletnim doświadczeniem oferuje także profesjonalne wykonawstwo schodów drewnianych z najwyższej klasy desek drewnianych - tak by schody służyły Państwu wiele lat.

Wykonujemy każdego rodzaju schody z drewna bukowego, jesionowego, sosnowego, dębowego, oraz egzotycznych - iroko, jatoba, merbau. Montaż zawsze poprzedzamy projektem dopasowanym do pomieszczenia, w którym planują Państwo postawić stopnie. 

Poza funkcją łączenia dwóch (lub więcej) kondygnacji spełnią także funkcję dekoracyjną. Elementy drewniane dodadzą mieszkaniu uroku, będą również świetnym wyborem dla osób ceniących sobie ekologiczne podejście do życia. Drewniane deski są materiałem w pełni ekologicznym, solidnym, wytrzymałym a przy tym łatwym w utrzymywaniu czystości.

Schody drewniane spełnią się praktycznie w dowolnej aranżacji wnętrz - zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym wnętrzu. Mają idealną strukturę do biegania po nich boso, utrzymując jednocześnie przyjemną temperaturę otoczenia. 

Nasze realizacje:


MBG-FLOOR - układanie podłóg, instalacja drzwi, remonty, montaż Poznań
© 2014 MBG-FLOOR
strzałka do góry